Partnerzy

Arron Partners jest firmą szkoleniową działającą na polskim rynku od 2001 roku. W tym czasie współpracowała z wieloma polskimi oraz zagranicznymi organizacjami rozwijając kompetencje miękkie ich pracowników. Swoim klientom oferuje szeroki zakres szkoleń interpersonalnych skierowanych do menadżerów jak i specjalistów, doradztwo organizacyjne, coaching indywidualny oraz gry integracyjne. W projektach doradczych oraz metodologiach szkoleniowych wykorzystuje nowatorskie sposoby. Zespół Arron Partners składa się z doświadczonych praktyków i trenerów biznesu.

Keystone Talents to część Grupy Keystone zajmująca się rozwojem pracowników. Keystone Talnets realizuje programy rozwojowe mające na celu rozwijanie umiejętności zarządzania a w szczególności, zarządzania talentami, zarządzania wiekiem oraz różnorodnością w organizacjach. Do tego celu stosuje metodę opartą na symulacji biznesowej o nazwie SIMTalent. Więcej informacji na www.keystonetalents.pl

LG Project to firma szkoleniowa zajmująca się kształceniem firm i instytucji, a także odbiorców indywidualnych na terenie całego kraju. Nasz parter posiada bogate doświadczenie w organizacji szkoleń miękkich oraz specjalistycznych. Mocną stroną firmy LG Project jest wiedza o funkcjonowaniu pracowników w firmach z różnych branż.

SIMDUSTRY to międzynarodowa firma szkoleniowa z centralą w Niemczech, opierająca się o sieć firm partnerskich obecnych w ponad 25 krajach na całym świecie, do której Keystone Consulting również należy. W ofercie naszego partnera znajdują się symulacje i gry biznesowe służące szkoleniom i rozwojowi pracowników z różnych specjalizacji i branż: zarządzania i kierowania zespołem, sprzedaży b2b i detalicznej, finansowej, bankowej, HR i wielu innych. Symulacje i gry biznesowe to połączenie edukacji i szkolenia z rozrywką i integracją, dążące do kształcenia kompetencji oraz rozwoju różnorodnych umiejętności biznesowych.

Celem HR Polska jest zbudowanie silnej społeczności, wspierającej się w zakresie informacyjnym, merytorycznym i narzędziowym. Jest to miejsce dla pasjonatów branży HR, ludzi stosujących wiedzę opartą na dowodach i praktycznym działaniu. HR Polska to centrum najnowszych wydarzeń HR, publikacji artykułów branżowych, recenzji książek, praktycznych narzędzi, ważnych informacji prawnych oraz prezentacji ofert pracy.

Thalento® jest globalnym dostawcą rozwiązań e-Assessments i Talent Solutions.

Oferowane usługi w chmurze zaprojektowano z myślą o uzyskiwaniu wyników dla Career Owners, specjalistów HR oraz dostawców usług HR.

Od rekrutacji przez rozwój po reorientację kariery zawodowej – dostarczamy cenny i
sprawdzony wgląd osobowościowy.